Referencje od naszych klientów

The assist » Referencje

Opinie zadowolonych klientów

Malgorzata Ohme The assist

Małgorzata Ohme

The assist to moja prawa ręka w życiu prywatnym i biznesie. Dzięki The assist śpię spokojnie, a w ciągu dnia skupiam się na tym co ważne. Od kiedy korzystam z The assist, jakość mojego życia znacznie się poprawiła.

Rafal Ohme The assist

Rafał Ohme

The assist każdorazowo udowadnia, że multitasking jest możliwy, a nawet przyjemny- jeśli tylko jest odpowiednio zarządzany. Nie pracowałem z lepszymi profesjonalistami. Dziękuje bardzo i życzę powodzenia przy nowych klientach i wyzwaniach.

Era Nowych Kobiet The assist

Era Nowych Kobiet

Współpraca z The assist to czysta przyjemność. Terminowa i rzetelna realizacja zadań na najwyższym poziomie. Możemy polecić każdemu, kto ma potrzebę oddelegowania części obowiązków. Realizacja zadań jest znacznie bardziej sprawna i efektywna, zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

Hubert Guzera The assist

Hubert Guzera

The assist to najlepszy zespół asystencki jaki można sobie wymarzyć. Doskonałe wsparcie i zespół któremu można zaufać z każdym zadaniem. Polecam każdemu, bo dzięki The assist można mieć znacznie więcej czasu na rzeczy, które są naprawdę ważne.

Good Energy Art Agency The assist

Good Energy Art Agency

Dla każdego przedsiębiorcy ceniącego czas i własny rozwój. Osoby ceniące kreatywność i nieustanny rozwój uczą się dysponować czasem. Usługi Wiktorii Pawlak i The assist to nie tylko profesjonalizm i pełna dyspozycyjność, ale przede wszystkim wielozadaniowość! Okazuje się, że zyskujemy coś najcenniejszego - wolny czas.

Iwona Wencel

Iwona Wencel

Przy wielości projektów, zadań i aktywnym życiu rodzinnym można się pogubić, zamęczyć a czasem nawet zapomnieć o czymś naprawdę ważnym. Na szczęście jest The assist. Cieszę się, że w najbardziej wymagającym okresie mojego życia mogłam skorzystać z ich profesjonalnego wsparcia. Szybkość działania, „zewnętrzna pamięć”, podejmowanie się zadań z kategorii prawie niemożliwych i ich dowożenie, to tylko kilka cech współpracy z The assist. Serdecznie polecam.

Chcesz być jednym w wielu zadowolonych klientów? Skontaktuj się i pomoge Ci dobrać odpowiedni plan dla Twoich potrzeb!

Komu pomagamy?

Referencje Kobieta The Assist Ikona

Barbara
specjalistka ds. zarządzania zasobami ludzkimi

W czym jej pomogliśmy?

Dla Barbary idealny będzie pakiet prywatnego asystenta. Dzięki temu Barbara nie musi przejmować się umówieniem terminu na oddanie do serwisu samochodu, zrobieniem zakupów ani wystawieniem
przedmiotów na sprzedaż. Dzięki temu zyskuje sporo wolnego czasu na to, by osobiście odprowadzić dzieci do szkoły i przygotować dom na powrót rodziny.

Barbara może również poprosić nas o znalezienie dzieciom dodatkowych zajęć pozalekcyjnych i atrakcji weekendowych. Na życzenie Barbary możemy również np. umówić ekipę remontową. Dzięki nam Barbara ma zagwarantowany spokój i zyskuje czas na zabawę z dziećmi lub wyjście do kina, do którego zarezerwujemy bilety.

Barbara zdecydowała się na prywatną asystentkę. Dzięki temu ma zagwarantowany spokój i zyskuje czas na zabawę z dziećmi czy wyjście do kina, do którego zarezerwujemy bilety.

Biznesman The Assist Ikona

Wojciech
biznesmen

Jak pomogliśmy Wojciechowi?

Wojciech, mąż Barbary, to sumienny i zapracowany mężczyzna. Na głowie ma swoją firmę i pracowników. Chciałby zyskać trochę więcej czasu dla rodziny. Z pomocą zdalnego asystenta The assist, Wojciech spełnia swoją potrzebę, a my dbamy o realizację usług na najwyższym poziomie.

Wojciech zdecydował się na pakiet wirtualnego managera, ponieważ ten zakres usług jest dla niego najprzydatniejszy. Dzięki nam nie musi już pamiętać o wysyłaniu faktur do księgowej, opłacaniu rachunków czy o przygotowaniu umów dla pracowników.

Wojciech zdecydował się na wirtualnego managera, więc nie musi już pamiętać o wysłaniu faktur do księgowej, opłacaniu rachunków czy przygotowywaniu umów.

Referencje Mezczyzna The Assist Ikona

Adam
aktor, prezenter i osoba publiczna

Jak Adam korzysta naszej pomocy?

Z racji tego, że Adam ma bardzo napięty harmonogram, a zachowanie prywatności jest dla niego priorytetowe, to pomoc zespołu The assist staje się kluczowa w ramach organizacji spotkań, planowania podróży, obsługi korespondencji i zarządzania mediami społecznościowymi. Po indywidualnej konsultacji z Julią, Adam wybrał pakiet premium executive assistant.

Zdalny asystent zespołu The assist nie tylko pomaga Adamowi w życiu zawodowym, ale też prywatnym. Przypomina o sprawach ważnych, realizuje recepty na leki, a nawet reprezentuje w urzędach. Dzięki nam Adam ma więcej czasu dla siebie i jest spokojny o swoją prywatność. Może skupić się na swoich osobistych pasjach i celach.

Adam zdecydował się na wirtualnego concierge’a VIP. Dzięki temu The assist nie tylko pomaga w sprawach prywatnych, ale również wspiera w życiu zawodowym. W ten sposób Adam ma więcej czasu dla siebie i jest spokojny o swoją prywatność.

Zaufali nam